Yanmış otomobildeki 2 cesetle ilgili 3 gözaltı

Özburun beldesinde hayvancılık yapan Mikail Coşkun, dün sabah yol kenarında yanmış bir araba gördü. Büsbütün yanan aracın babası Gürsel Coşkun’a ilişkin olduğunu fark eden Mikail Coşkun, ön koltukta 2 kişinin yanmış vücuduyla karşılaştı. İhbarla gelen gruplar, bölgede inceleme yaptı. Tanınmaz cesetlerin Gürsel Coşkun ile hayvanlık yapan Ramazan Tezcan’a ilişkin olabileceği değerlendirildi. Cesetlerin yanında ayrıyeten Coşkun ile Tezcan’a ilişkin olabileceği iddia edilen cep telefonları bulundu. Cesetler, kimlik tespiti ve otopsi için Afyonkarahisar İsimli Tıp Kurumu’nun morguna gönderildi.

HTS KAYITLARI İNCELENDİ

Bölgede 9 boş kovan bulan gruplar, Gürsel Coşkun ile Ramazan Tezcan’ın cep telefonlarının HTS kayıtlarını inceledi. Coşkun ve Tezcan’ın, en son miras nedeniyle sorun yaşadıkları öne sürülen akrabaları G.C., İ.C. ve B.İ. ile görüştükleri tespit edildi. Gruplar, 3 şüpheliyi gözaltına aldı. Şüphelilerin jandarmadaki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Bu ortada, cesetlerin büsbütün yandığı, geriye yalnızca kemik kesimlerinin kaldığı ve kimlik tespit çalışmalarının sürdüğü belirtildi.

Olaya ait soruşturma sürüyor. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir